Projekt

MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE

Vitajte v  projekte moderného mestského bývania  - rezidencia MIEROVA. Exkluzívna lokalita v bratislavskej mestskej časti Ružinov prinesie svojim obyvateľom všetky benefity, ktoré k mestskému bývaniu patria. Jednoduché línie, vnútorný parking, vysoké štandardy bytov, krásne presvetlené obytné priestory, rozľahlé terasy, lodžie a balkóny, priestranné odkladacie priestory a do centra mesta len na skok. To sú len niektoré z atribútov, ktoré ponúka rezidencia MIEROVA.

Byty

2kk - 21 | 3kk - 18 | 4kk - 14

Lokalita

ul. Mierová | mestská časť Ružinov

Počet podlaží

9

Odovzdávanie bytov

2022

Parking

vnútorné parkovanie pre každý byt

Kobky

priestranná kobka ku každému bytu

Vaše nové možnosti

Deväť podlažný objekt rezidencia MIEROVA ponúka 53 bytov od klasických dvojizbových bytov až po veľkorysé štvorizbové byty so slnečnými lodžiami a balkónmi. Vynikajúca východná  a západná orientácia bytov ponúka slnečné raňajky na lodžii alebo večernú šálku čaju pri zapadajúcom slnku. Byty na 2. nadzemnom podlaží prinášajú svojim novým obyvateľom exkluzívny benefit uprostred pulzujúceho mesta v podobe rozľahlých terás umožňujúcich tráviť voľný čas so svojou rodinou a priateľmi alebo len v tichu zrelaxovať po náročnom dni.

Kvalita bývania

V rezidencii MIEROVA nájdete typické mestské bývanie charakteristické kvalitnými materiálmi, čistotou riešenia, funkčnými dispozíciami a presvetlenými bytmi. Moderné materiály sledujúce súčasné trendy vás budú sprevádzať od vstupu do bytového domu až po vašu novú kúpeľňu. Vonkajšie tienenie, klimatizácia v každej izbe a  podlahové kúrenie s možnosťou nastavenia teploty samostatne pre každú izbu sú v štandarde bytov bez príplatkov. Pre náročných klientov ponúkame ako nadštandard kompletnú realizáciu smart bývania. V rezidencii MIEROVA nájdete priestor pre váš životný štýl, pre relax a čas pre seba a vašu rodinu.

Bývanie pre všetkých

Aktívni športovci s rozmanitým športovým vybavením, ale aj  rodiny s malými deťmi s kočíkmi a výbavou pre svoje ratolesti ocenia skladové priestory v podobe kobiek, ktoré ponúkame v rôznych veľkostiach. Každý si nájde ten svoj podľa vlastných potrieb. Pohodlné interiérové parkovanie, ktoré je k dispozícii ku každému bytu ulahodí všetkým, aktívnym mestským typom, seniorom aj rodinám s deťmi. 

Kvalitná a bezpečná investícia

Investícia do kvalitných projektov sa oplatí. Rezidencia MIEROVA sa vďaka nadčasovým riešeniam a svojej lokalite bude tešiť záujmu aj v budúcnosti. Zhodnoťte vašu investíciu do bývania kúpou bytu v rezidencii MIEROVA.
Údaje na tejto webovej stránke majú informatívny charakter a môžu sa meniť.